Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková si užila rozlučku: Ukázala fotky z večírku před svatbou

+ Dalších 57 fotografií
rozlučka
Oblíbená herečka Patricie Solaříková (30) prožívá momentálně jedno z nejkrásnějších období. Na konci června se vdala a je z ní paní Pagáčová, ale nudná manželka s vážnou tváří se z ní rozhodně nestala. Na sociálních sítích se herečka podělila s lidmi o video ze své rozlučky se svobodou, které jasně dokazuje, že Patricie za to umí vzít a navíc je vtipná, což se v českém šoubyznysu moc nevidí.

Patricie Solaříková sice hraje v seriálu Ulice slušnou, milou a klidnou paní učitelku Terezu Jordánovou, ale ve skutečnosti za to umí pořádně vzít. Jak se nedávno nechala slyšet na sociálních sítích, "nic by se nemělo přehánět".

Koncem června se herečka vdala za hudebníka Tibora Pagáče. Jejich svatba byla jako vystřižená z pohádky a Patricie měla na sobě nádherné sněhobílé krajkové svatební šaty. Kromě manžela, rodiny a přátel ji na svatbě doprovázel její pejsek, který se od herečky nehnul na krok a dokonce si při každé sebemenší příležitosti ustlal na jejích šatech.

O tom, že blonďatá herečka není jenom slušná dívka, přesvědčila Patricie své fanoušky na Instagramu před pár dny, kdy zveřejnila vtipné video ze své rozlučky se svobodou, na kterém se marně snaží otevřít dveře do pokoje a nakonec padne hlavou dolů do postele.

Tohle se herečce opravdu povedlo, je vidět, že má smysl pro humor a nebojí se ukázat kousek ze svého soukromí s tím, že je naprosto normální se občas opít a pořádně za to vzít.

Související články

Další články