Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Patricie Solaříková si udržuje dokonalé tělíčko i na dovolené. Neuvěříte, kdo jí dělá společnost

Patricie Solaříková si udržuje dokonalé tělíčko i na dovolené. Neuvěříte, kdo jí dělá společnost
Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Hvězda nováckého seriálu Ulice Patricie Solaříková se nedávno pochlubila tím, jak zhubla. A je jasné, že tohle sexy tělo si chce udržet dál. Proto se rozhodla vyrazit na dovolenou plnou sportu. Vedle sebe má mladého zpěváka, kterého fanynky milují.

Herečka Patricie Solaříková bojovala s kily navíc hodně dlouhou dobu. Nedávno ale ukázala světu, že tento boj je už dávno pryč a ona se může hrdě ukazovat v plavkách nebo odvážnějších modelech. Sama dobře ví, že pro krásné tělo je potřeba něco dělat. A vypadá to, že to Patricie vzala opravdu vážně. Přebytečná kila jsou pryč a ze seriálové Terezy Jordánové je opět štíhlá dívka.

Vyrazila na sportovní dovolenou po Slovinsku. Dlouhé projížďky na kole, túry, jízda na kajaku a k tomu dobrá společnost vůbec nemusí být špatný nápad. Patricie s sebou má totiž mladého českého zpěváka jménem Sebastian, kterého proslavil nejznámější hit Toulavá. Spousta teenagerek jí zřejmě společnost tohoto pohledného mladíka závidí.

Vypadá to ale, že jde spíše o přátelské seskupení. Zatím se Patricie a ani Sebastian ke svému vztahu nevyjádřili, tak se necháme překvapit.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy