Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková si svého krasavce pěkně hlídá: Spíš než rozchod se chystá svatba!

Patricie Solaříková je moc šťastná.
+ Dalších 53 fotografií
Herečka Patricie Solaříková (29) spekulace některých médií o jejím rozchodu s novým přítelem Tiborem Pagáčem (27) vyvrátila přímo na Václavském náměstí v Praze. Vášnivé polibky a objímání nebraly konce. Je tedy jasné, že se žádný rozchod rozhodně nekoná, a oblíbená herečka z nekonečného seriálu Ulice je zamilovaná až po uši. Navíc to dvojici opravdu hodně sluší.

Patricie Solaříková prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období ve svém životě. Už pár měsíců randí s Tiborem Pagáčem, který který pracuje jako event manager v jedné hudební televizi. Seriálová Tereza Jordánová po jeho boku jenom září.

Před pár dny se objevily v médiích různé spekulace o tom, že jejich vztah už je minulostí. To herečku pěkně naštvalo. „To, že nedávám na Insatgram jednu fotku za druhou, neznamená, že jsme se rozešli,“ rozčilovala se oprávněně na sociálních sítích.

Dvojice vypadá hodně šťastně a na Patricii má tenhle vztah po všech stránkách dobrý vliv. Za celou svoji hereckou kariéru nevypadala Patricie lépe a to už jí táhne pomalu na třicet. Že by byl Tibor konečně ten pravý?

Mohlo by vás zajímat

Další články