Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková se umí odvázat: Jako antická bohyně ukázala rozkošný zadeček

Patricie se hodně odvázala!
Zdroj: Lucie Drlikova / instagram.com
+ Dalších 49 fotografií
Patricie Solaříková (28) má momentálně pauzu od natáčení seriálu Ulice, protože ten přes prázdniny neběží. Proto se může plně věnovat jiným věcem, které ji baví a naplňují. Mezi ně patří mimochodem focení, kterému se v poslední době věnuje poměrně hodně. A není se čemu divit. Patricie je se sebou spokojená a nejenom díky tomu vypadá naprosto dokonale. Tentokrát se pořádně odvázala.

Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období. Je šťastná, pracovní nabídky se jí jenom hrnou a navíc čím dál tím více vystupuje jako fotomodelka. Kromě všech těchto aktivit se snaží pomáhat útulkům a opuštěným psům. Herečka se určitě nenudí.

Nedávno na sociální sítě umístila odvážnou fotku a fanoušci ji okamžitě zahrnuli komplimenty. Patricie se stylizovala do antické bohyně a tahle role jí neskutečně sedla. Pod průsvitnými šaty měla bílé body, které odhalilo její rozkošné pozadí.

Herečka nafotila sérii fotek pod vodou, což byla nová zkušenost. „Potopit se s tím účesem a make-upem mi přišlo hrozně divné. A ještě divnější bylo, když jsem se vynořila a nic tomu nebylo. Nemůžu se dočkat na výsledek,“ napsala.

Přítel Tibor Pagáč se musí tetelit štěstím, jaký má doma kusanec.

Související články

Další články