Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková se na Silvestra pořádně odvázala: Poznáte, za koho šla?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 51 fotografií
hvězda ulice
Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková (30) se umí pořádně odvázat. Oslavy příchodu nového roku pojala po svém. Oblékla se do provokativního modelu, který zdůraznil její perfektní křivky. Fotka na sociálních sítích okamžitě vzbudila kladné ohlasy u fanoušků. Takhle to herečce snad ještě neseklo.

"Tak my už tradičně v kostýmech. Přátelé, šťastný nový rok. Hezky to oslavte a přeji vám hlavně zdraví, štěstí a lásku. Děkuji za famózní rok 2018 a obrovský dík za to, kolik vás tu je," napsala Patricie Solaříková k fotce na sociální síť. "P. S. Poznáte, za co jdu?"

U herečky nejsme zvyklí, že by se často prezentovala ve vyzývavých modelech. Tentokrát udělala ale výjimku a pořádně se ohákla. Patricie si vzala na sebe zatraceně sexy černý overal, který podtrhoval její dokonalosti. A všímaví fanoušci hned poznali, že se převlékla za Sandy z Pomády.

Herečka, kterou lidé znají zejména ze seriálu Ulice, musela být na silvestrovských oslavách nepřehlédnutelná. Tenhle model jí opravdu sekl a nikdo by se jistě nezlobil, kdyby se v takových kostýmech objevovala častěji.

Související články

Další články