Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková razantně změnila svůj vzhled a vzkázala: Bude ze mě trochu mrcha. Jak se vám líbí?

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 37 fotografií
Z herečky Patricie Solaříkové se začíná pomalu, ale jistě stávat hodně nebezpečná kost. Takhle sexy snad ještě nikdy nebyla. Seriálová Tereza Jordánová má konečně možnost ukázat se někde jinde než v seriálu Ulice. Možná budete překvapeni, koho bude hrát!

Patricie Solaříková v poslední době doslova září štěstím. Nejenom že nikdy nevypadala tak skvěle jako nyní, ale konečně se jí daří prorazit někde jinde než v seriálu Ulice V nekonečném seriálu hraje vcelku nudnou a ustrašenou učitelku, která je nešťastně zamilovaná, ale protože je jelito, tak s tím nehodlá nic dělat.

V reálném životě je s herečkou mnohem více srandy, což můžou potvrdit fanoušci, kteří Patricii pravidelně sledují na Instagramu. Tam také před nějakou dobou přidala hodně sexy fotku a někteří měli co dělat, aby blonďatou Solaříkovou vůbec poznali.

Ta se totiž pochlubila novou rolí, kde bude hrát tak trochu mrchu. Už nyní je vidět, že nafrněná zbohatlická panička sedí Patricii naprosto perfektně. Slíbila, že své fanoušky bude o všem informovat, tak uvidíme, kde se na ni můžeme těšit.

Související články

Další články