Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková promluvila: Proč ve čtrnácti nafotila erotické snímky?

Patricie mluvila i o svém soukromí.
+ Dalších 55 fotografií
Patricie Solaříková (29) se veřejnosti se svým soukromím moc nesvěřuje, ale pro pořad Black Light Show udělala výjimku. Nejenže v rozhovoru prozradila, jak to má se svým klukem, ale promluvila i o tom, proč kdysi nafotila erotické fotografie.

Oblíbená herečka si své soukromí střeží jako ostříž. Možná i proto se některá média domnívala, že její vztah s partnerem je již minulostí, i když realita byla úplně jiná. „Dočetla jsem se, že jsem se rozešla s přítelem, což není vůbec pravda, tak jsme si volali, jestli náhodou novináři nevědí víc než my,“ žertovala Patricie, která se mimo jiné nezdráhala hovořit ani o erotických fotografiích z mládí, nebo spíše dětství.

„Fotky jsem fotila se svojí ségrou. Udělaly jsme si prostě sexy fotky. Mně bylo tak čtrnáct, možná třináct,“ řekla. A co poradila všem, kteří se chtějí nafotit podobně? Na celý rozhovor se můžete podívat ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články