Představitelka Terezy Jordánové Patricie Solaříková boduje každým dnem víc a víc. Úplně na začátku její cesty k dokonalé postavě bylo, že si její fanoušci začali všímat, že se Patricie až nápadně zakulacuje.

Tlustá koule nikdy herečka nebyla, ale jednu dobu bylo dost znát, že má větší pozadí a stehna. Oblíbená blondýnka šla do sebe a téměř okamžitě začala na své postavě makat. A samozřejmě, že se to vyplatilo.

Už za pár měsíců si lidé začali všímat, že jí to sluší mnohem víc než kdy předtím. A herečku pozitivní ohlasy evidentně dobíjely a působily jako její hnací motor, protože s cvičením nepřestala, ale spíše to vypadalo, že na intenzitě ještě přidala.

A fanoušci nebyli jediní, kdo si toho začal všímat. Když se Patricii podařilo zhubnout na téměř ideální váhu a vzali si ji do rukou vizážisté, tak lidé nepřestali žasnout. „Opravdu jsi nikdy nevypadala lépe, jsi úžasná,“ psali lidé jedné z hlavních postav seriálu Ulice.

Je vidět, že seriálová Tereza si chce svoji postavičku udržet a téměř každým dnem vypadá líp. Tentokrát se na sociálních sítích pochlubila fotkou, na které má proklatě dlouhé nohy a vypadá jako profesionální modelka.

Patricie odvedla kus práce a za to tleskáme.