Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková pořádně přitvrzuje: S touhle tvářičkou může kašlat na Ulici a dělat modeling

Patricie vypadá úchvatně!
Zdroj: instagram.com / Ivy E. Morwen
+ Dalších 36 fotografií
Krásné Patricii Solaříkové (29) je momentálně všude plno. Nejenže se snaží motivovat a inspirovat fanoušky na sociálních sítích, ale také se objevuje na titulcích některých časopisů, kde byste si ji snadno spletli s profesionální modelkou. Už to dávno není jenom ta, která hraje učitelku Terezu Jordánovou v Ulici.

Některým umělcům se říká herci jedné role, a to převážně proto, že zazářili v jednom úspěšném filmu nebo seriálu, a potom už o nich nebylo vůbec slyšet, nebo se objevují v béčkových snímcích. To ale rozhodně nemůžeme říct o půvabné Patricii Solaříkové.

Ta sice už třináctým rokem působí v nekonečném seriálu Ulice, ale v poslední době jí je všude plno. Hostovala v seriálu Specialisté, kde se objeví vedle svého dlouholetého kolegy Jakuba Štáfka. Tím dokazuje, že zvládá hrát i jiné role než mladou Terezu, která se stane učitelkou a její příběh tak nějak plyne.

Vedle herectví jí moc dobře frčí sociální sítě, na kterých má téměř 200 tisíc sledujících a snaží se s nimi být v co největším kontaktu. Také čím dál tím více fotí a výsledky jsou opravdu úchvatné.

Poslední fotkou vyrazila všem dech. Je na ní v nádherných dlouhých modrých šatech z dílny Ruth Šariské. Fotografka Ivy E. Morwen umí zachytit Patricii v tom nejlepším světle, takže ta by z fleku mohla dělat modelku.

Samozřejmě že se na ní vyřádila i stylistka Michaela Ohemová, aby herečka vypadala bez chybičky. Ale Patricie už několikrát dokázala, že i bez make-upu vypadá senzačně.

Související články

Další články