Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková o návratu do Ulice: Diváci se nechtějí vzdát Terezy Jordánové

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
ULICE
Diváci seriálu Ulice se nemohou smířit s tím, že jejich oblíbena hvězda Patricie Solaříková (30) po patnácti letech skončila. Postava Terezy Jordánové neodmyslitelně patřila k Ulici a lidé si ji velmi oblíbili. Samotná herečka se na sociálních sítích vyjádřila k možnému návratu. Chystá snad nějaké překvapení?

Mezi nejoblíbenější postavy Ulice patří jednoznačně dvojčata Tereza Jordánová a Matěj Jordán S oběma to je ale jako na houpačce. Představitel Matěje Jordána Jakub Štáfek už jednou ohlásil odchod ze seriálu, poté se ale vrátil a nyní se uvažuje o dalším odchodu.

Jeho postava se ale zanedlouho stane otcem, a tak není zcela jasné, jak to vlastně dopadne. To herečka Patricie Solaříková dává přednost svému soukromému životu. Není tomu tak dávno, co se vdala za svého přítele Tibora Pagáče

V srpnu společně odletěli na svatební cestu do Turecka a fanoušky začalo okamžitě zajímat, jestli nemají na dovolené v plánu zadělat na potomka. Herečka se ale svěřila, že na miminko mají zatím čas a raději se chce věnovat práci.

Patricie se připravuje na roli v seriálu, o které ale zatím ještě nemůže mluvit. Návrat do nekonečné Ulice ale nezavrhla. "Přiznám se, že návrat zatím neplánuji, ale samozřejmě nikdy neříkejte nikdy," nechala se slyšet na sociálních sítích.

Diváci by samozřejmě hrozně stáli o to, aby se Patricie do seriálu vrátila, protože podle jejich komentářů Ulice bez Terezy Jordánové není ono. Co myslíte vy?

Související články

Další články