Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková není jediná z Ulice, kdo ztrácí kila: Jak hubne kadeřnice Simona?

Wow, klobouk dolu!
+ Další 4 fotografie
Pavla Tomicová (55) je další stálice seriálu Ulice. Jako kadeřnice Simona se v něm objevuje už několik a diváci ji vždycky znali jako ženu výrazných tvarů. Teď se ale všechno mění!

Herečky z Ulice ztrácejí jedno kilo za druhým. Do hubnutí se pustila i Patricie Solaříková (28). Jenomže to je mladá žena, které ještě nebylo ani 30 let. Takže je jasné, že stačí přidat trochu pohybu a jde to. Avšak takové hubnutí po padesátce, to věc jiná. Náročnější.

Pavla Tomicová se toho ale nebála. S váhou šla dolů o 25 kilo! To všechno se jí podařilo shodit za rok bez toho, aby nastal obávaný jo-jo efekt. „No když se teď vidím na tom plátně, byla jsem pořádný kus,“ řekla v rámci promítání nového seriálu ČT Trapný padesátky.

A nečekejte, že Pavla zhubla nějakým zázrakem. Za vším je tvrdá dřina. „Přestala jsem se cpát po večerech a začala cvičit! Teď jsem se sebou spokojená. Ale i předtím to bylo dobré," říká opálená herečka, která vypadá spokojeně.

Mohlo by vás zajímat

Další články