Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková je v novém seriálu neskutečná kočka. Prozradila, čeho se DĚSÍ…

Patricie měla jako nehtařka jeden zásadní problém.
+ Dalších 47 fotografií
Patricie Solaříková (29) na sobě tvrdě maká a výsledky jsou znát. Postavičku má jako lusk. Možná i kvůli tomu dostala roli atraktivní nehtařky Nely v novém seriálu Kadeřnictví. Hrát pořádnou pipinu se jí poštěstilo po dlouhé době a roli si náležitě užívá. Přesto to pro ni nebylo jednoduché.

Oblíbená herečka Patricie Solaříková, která se proslavila rolí Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice, dostala roli nehtařky Nely v novém seriálu internetové televize Stream. Na jeho uvedení prozradila, s čím měla největší potíž při natáčení. „Nesnáším pilníky, takže když si někdo piluje nehty, tak já mám husí kůži až na zadku. To je jediné, čeho se opravdu bojím, že budu muset někomu pilovat nehty. To bych se musela hodně kousnout,“ prozradila.

Solaříková na to ale vyzrála a pořídila si měkčí pilník na přelešťování nehtů. Ten jí prý nevadí. "Je to moje nejoblíbenější rekvizita,“ smála se. Diváci se na seriál mohou těšit od května. Patricie ale už teď zveřejnila na svém Instagramu fotku, jak jako nehtařka Nela vypadá, a muži měli co dělat, aby jim nevypadly oči.

Svým fanoušků pořádně dopřává. Během posledních let pořádně zhubla, a tak se nebojí svým vypracovaným tělem pochlubit. No řekněte, není to kost?

Mohlo by vás zajímat

Další články