Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková drsně zkritizovala vánoční koláž seriálu Ulice: Co ji tak brutálně naštvalo?

Je pravda, že tohle je opravdu dost příšerné!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 34 fotografií
Patricie Solaříková (29) se před pár dny pořádně naštvala. Na svých sociálních sítích sdílela fotku svých kolegů ze seriálu Ulice, kterým někdo na hlavu přidělal santovské čepičky. Na tom by nebylo možná nic tak hrozného, kdyby to nevypadalo, že to dělal někdo bez rukou a nejlépe v Malování. Výsledek je totiž opravdu příšerný a zesměšňující kýč.

Herečka budí dojem roztomilé a hodné holčičky, která snad neumí ani pořádně zanadávat, ale pravda je trochu jiná. Patricii Solaříkovou před pár dny pořádně naštvalo dílo, které vytvořil někdo bez špetky vkusu a soudnosti.

Na svém Instagramu herečka sdílela fotku, na které je ona a další její herečtí kolegové ze seriálu Ulice. Na obrázku mají všichni santovské čepičky a vypadá to přinejmenším hodně divně. Patricie se pěkně namíchla a svou zlost rozhodně neskrývala.

„Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla,“ komentovala výtvor nějakého „kreativce“, který si s fotkou nedal kdovíjakou práci. Je fakt, že při pohledu na obrázek rozhodně propuknete v naprostý smích, protože herci na něm vypadají hodně směšně.

Na hlavách mají přidělané čepičky takovým stylem, že by to možná lépe zvládl člověk bez rukou. Podívejte se do galerie a posuďte sami.

Související články

Další články