Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Patricie Solaříková chytila příležitost doslova za PAČESY: S přítelem učinili velmi významný krok!

Zásadní rozhodnutí!
Zdroj: instagram
+ Dalších 58 fotografií
Patricie Solaříková prožívá právě šťastné období. Je až po uši zamilovaná do svého přítele, bubeníka Marka Fryčáka. Nyní se tahle dvojice rozhodla, že učiní významný krok ve svém vztahu.

Oblíbená herečka Patricie Solaříková nechce nechat nic náhodě, a proto se rozhodla, že se svým přítelem učiní významný krok v jejich vztahu. Možná se herečka bojí, aby tenhle vztah neztroskotal jako ten minulý.

Se svým bývalým partnerem se rozešla po dvou letech vztahu. Sama však dlouho nezůstala. Patricie je moc pěkná holka, a tak není divu, že si krátce po rozchodu nabrnkla pohledného bubeníka z kapely Marka Ztraceného, Marka Fryčáka.

Pár je sotva spolu půl roku, ale už dospěli k tomu, že by bylo nejlepší, kdyby se k sobě nastěhovali. Prozatím měli každý své bydlení a různě se střídali a přespávali u sebe. To bylo ale docela hodně nepraktické.

Je to praktické a stejně se vidíme až večer. Oba jsme dost vytížení, takže to celkem dobře funguje. Samozřejmě si občas lezeme na nervy, ale který pár ne,“ prozradila herečka serveru Blesk.cz.

Tak snad se v tomto rozhodnutí neunáhlili a bude jim to klapat i nadále.

Související články

Další články