Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Patricie Pagáčová ze SuperStar: Baculatou holku zamkla do skříně a zazářila jako modelka

Patricie Pagáčová ze SuperStar: Baculatou holku zamkla do skříně a zazářila jako modelka
Zdroj: Honza Kořínek
+ Dalších 11 fotografií
velká galerie
Patricie Solaříková Pagáčová (31) je doslova jako chameleon. V jednu chvíli ji mohou lidé vidět v teplákách a nenamalovanou na sociálních sítích, podruhé jako zatraceně sexy porotkyni letošní pěvecké show SuperStar a tentokrát stanula před fotoaparátem jako modelka. Oblíbená herečka snad nikdy nevypadala lépe a je ve své životní formě.

Herečka Patricie Pagáčová (31) začínala coby mladinká herečka v nekonečném seriálu Ulice Tehdy se psal rok 2005 a Patricie byla pískle v rozpuku. Po patnácti letech strávených v seriálu se herečka rozhodla, že je čas se posunout.

V současné době mohou diváci sympatickou Patricii vidět v pěvecké show SuperStar, kde je porotkyní, nebo v úspěšném primáckém seriálu z doktorského prostřední Modrý kód. Herečce nelze upřít, že na sobě v posledních letech pořádně zamakala.

Zatímco některé ženy po třicítce začínají panikařit, že jejich tělo není, co bývalo, Patricie ve svých 31 letech nevypadala nikdy lépe než nyní. Kromě herečky a porotkyně si zkusila stanout před fotoaparátem jako modelka.

Společně se svým dvorním kadeřníkem Honzou Kořínkem totiž nafotila kolekci účesů. „Musím říct, že fotit vlasy je pro mě něco nového, podstatně více se ladí detaily a účes se hodně kontroluje, aby na fotce vypadal skvěle. Měla jsem taky radost z toho, že všechny účesy Honza Kořínek vytvořil z mých vlasů a nepoužili jsme žádné příčesy,“ vzpomíná na focení oblíbená herečka.

Patricie je v současné době v jednom kole a na nedostatek práce si rozhodně nemůže stěžovat. „Začátek roku pro mě byl opravdu hektický – například tohle focení jsme plánovali od ledna a

termín se nám podařil až na začátek března. Ale jsem spokojená,“ uzavírá herečka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy