Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Patricie Pagáčová zavzpomínala na herecké začátky: Takhle vypadala před dvaceti lety

Patricie Pagáčová zavzpomínala na herecké začátky: Takhle vypadala před dvaceti lety
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
vzpomínka
Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (31) na svých sociálních sítích sdílela dvacet let starý snímek z dětství, kterým zavzpomínala na své herecké začátky. Ještě jako malé děvčátko nemohla ani ve snu tušit, že se z ní stane velmi vyhledávaná a úspěšná herečka.

Oblíbená česká herečka Patricie Pagáčová má za sebou už mnoho hereckých úspěchů a zkušeností. Patricie se do povědomí diváků dostala především díky seriálu Ulice, kde dlouhých čtrnáct let ztvárňovala roli Terezy Jordánové.

Ani po odchodu z Ulice, který byl jejím vlastním rozhodnutím, se půvabná herečka neztratila a stále slaví velké úspěchy. V roce 2019 se stala jedním z hvězdných porotců pěvecké soutěže SuperStar, kde usedla vedle zpěvačky Moniky Bagárové (26), zpěváka Paľa Habery (58), moderátora Leoše Mareše (44) a hudebníka Mariána Čekovského

Zpátky do minulosti

Patricie je nejen herečkou, ale také influencerkou a na svém Instagramu má neuvěřitelných pět set tisíc sledujících, se kterými sdílí momenty ze svého života. Nedávno své fanoušky potěšila zveřejněním snímku, kde jí bylo o dvacet let méně a s herectvím jako malá holčička teprve začínala. "Zpátky do minulosti, seriál Ranč U Zelené sedmy, rok 2000. Ježiši, to je 20 let zpátky! To snad není ani pravda, točit tenhle seriál pro mě byl nádhernej zážitek," napsala Patricie ke vzpomínkové fotografii.

Poznali byste Patricii na dvacet let starém snímku?

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy