Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová válcuje modelky: Herečka se pochlubila luxusními křivkami v bikinách

Patricie Pagáčová válcuje modelky: Herečka se pochlubila luxusními křivkami v bikinách
Zdroj: Instagram/Patricie Pagáčová
+ Dalších 9 fotografií
sexy postava
Herečka Patricie Pagačová se za své tělo nestydí. Na své sociální sítě pravidelně přidává fotografie v dvoudílných plavkách a nebojí se jít s kůží na trh. Fanouškům tak dokazuje, že pravidelné cvičení se vyplácí. Patricie totiž získala nejen luxusní tělo, ale také nabyla sebevědomí.

Léto je sice u konce, přesto si Patricie Pagáčová neodpustila vodní radovánky na dovolené v Mikulově. Nešlo si nevšimnout, že herečka stále tvrdě dře na své postavě. To se jí velmi vyplatilo a pevné tělo jí teď může řada žen závidět. V perfektně padnoucích černých plavkách se pochlubila plochým bříškem a pevnými stehny. "Nádherná žena s nádhernou postavou," chválili Patricii její fanoušci na Instagramu. "Jste kočka. Ten váš úsměv mi vždy zlepší náladu," dodala další sledující.

Tělo bohyně ale bývalá hvězda seriálu Ulice rozhodně nemá zadarmo. V minulosti měla totiž problémy s váhou a trápila ji kila navíc. Proto se Patricie rozhodla pro razantní změnu ve svém životním stylu. Pravidelné cvičení a správná strava se vyplatily. Nyní se pohledná blondýna cítí mnohem lépe. Za zdravé sebevědomí může možná poděkovat i józe, kterou pravidelně praktikuje.

Kromě hubnutí se Patricii daří i v kariéře. Po odchodu ze seriálu Ulice, kde ztvárnila postavu Terezy Jordánové, se uchytila jako porotkyně v pěvecké soutěži SuperStar Mimo jiné si zahrála také v seriálu Modrý kód a nově ji mohou fanoušci sledovat i v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy