Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Patricie Pagáčová ukázala úžasnou postavu v plavkách: Z oplácané holky z Ulice kráskou

Patricie Pagáčová ukázala úžasnou postavu v plavkách: Z oplácané holky z Ulice kráskou
Zdroj: IG: @patricie.pagacova
+ Dalších 18 fotografií
krásné tělo
Skvostným tělem se může chlubit herečka a bývalá porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová. Na Instagram přidala snímek v plavkách a nejeden muž by z ní byl paf. Oproti tomu, jak vypadala dříve, na sobě opravdu zapracovala a může se pyšnit plochým bříškem a nohama až do nebe.

Hubnutí je jedna z těch málo oblíbených činností, ale někdy to za tu dřinu opravdu stojí. Chodícím důkazem je česká herečka Patricie Pagáčová, která na sociálních sítích pravidelně sdílí, jak cvičí, vyváženě se stravuje a mnohdy přidá i fotku toho, na čem pracovala několik let. Někdy dokonce i snímky před a po!

Záviděníhodná postava

Tentokrát své fanoušky a přátele neochudila ani o skvostnou postavu v tyrkysových plavečkách, kde ukazuje ploché bříško a hubené nohy. Patricie nebyla vždy takhle hubená, ale ani předtím by se nedalo říct, že je vyloženě tlustá. Dnes by jí mohla závidět postavu nejedna žena a Patricie se rozhodně nemá za co stydět. Možná by se od ní některé ženy chtěly něco přiučit...

To, jak zatočila s váhou, je chvályhodné a obdivuhodné. Zhubnutím do velikosti S zatočila i s ošklivými komentáři, které na její adresu padaly jen kvůli váze. Představitelka Terezky z nekonečné Ulice se může pyšnit pevnou a úžasnou postavou, ke které se propracovala díky pravidelnému cvičení a zdravému životnímu stylu a stravování.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy