Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová ukázala šik postavičku po porodu, kritice se nevyhnula: Fanoušci se herečky zastali

Patricie Pagáčová ukázala šik postavičku po porodu, kritice se nevyhnula: Fanoušci se herečky zastali
Zdroj: profimedia
kritika

Oblíbená herečka a novopečená maminka Patricie Pagáčová (32) se v současné době plně věnuje rodině a občas dá nahlédnout do soukromí lidem na sociálních sítích. Ne vždy se to ale vyplatí. O tom se Patricie před pár dny opět přesvědčila, když zveřejnila snímek v plavkách. 

Herečka Patricie Pagáčová se nedávno stala maminkou. Svému partnerovi Tiboru Pagáčovi porodila nádhernou dceru Bibianu.

Patricie se nyní naplno věnuje rodině a občas se podělí o střípky ze soukromého života na sociálních sítích. Občas se ale stane, že se to herečce nevyplatí.

Před pár dny zveřejnila fotku v plavkách, na které vypadá naprosto perfektně. Na první pohled úplně normální fotka dokázala rozlítit několik podivínů.

"Těhotenské břicho jste si nefotila, to je podle vás trapné, ale fotit se po porodu schválně v plavkách, aby vám všichni psali, jak vám to sluší, to už je cool. To zase přijde trapné mně," napsala slečna Markéta pod snímek herečky v plavkách.

Fanoušci se ale za svoji oblíbenkyni postavili. "Vypadáte Patricie perfektně a z některých komentářů si nic nedělejte. Lidé jsou občas zvláštní," píší herečce s tím, že všem se zkrátka nezavděčí.

"Každá nemusí po porodu vypadat jak velryba. Těhotenství neznamená přežírat se a potom si stěžovat, že kila nejdou dolů. Instagram je plný fotek holek v plavkách, ale že se nemůžou vyfotit ty, které rodily," dělají si srandu z podivného komentáře další.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy