Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Patricie Pagáčová ukázala rodinku: Roztomilou dceru i tajemného pana Columba

Patricie s manželem a dcerou Bibianou.
Zdroj: HerminaPress
+ Dalších 8 fotografií
láska

Herečka Patricie Pagáčová se s manželem Tiborem a dcerou Bibiankou objevila na křtu charitativního kalendáře na pomoc psům z útulků. Sama přitom se svou dcerou dělala doslova psí kusy a energie z ní přímo sálala. Pro kalendář s názvem Psí život jí zapózovaly i mnohé celebrity.

Už dvanáct let herečka Patricie Pagáčová pomáhá psům z útulku k lepšímu životu pomocí charitativního kalendáře Psí život. Tentokrát se do focení zapojili herci jako Martin Zounar, Dana Batulková, Tereza Brodská, ale i stávající Veronika Arichteva či Milan Peroutka.

Pagáčová: Focení jsem se nechtěla vzdát

A jak pejsci u focení poslouchali? U focení pochopitelně nesměli chybět psi samotné Pagáčové. Ty si vzala z útulku a jsou to dva voříšci, kteří už mají pár kalendářů za sebou, a tak poslouchali jako hodinky. Zato zorganizovat focení jejích kolegů s jejich psy už bylo náročnější. „Myslela jsem, že to letos s dcerou nezvládnu. Ale pak mi to bylo líto a nechtěla jsem se toho vzdát, tak jsem volala své fotografce, že to musíme v srpnu nafotit. Ona měla pět volných dnů a já dva. Takže jsem všechny ty lidi musela narvat do těch dvou termínů, ale podařilo se,“ prozradila Patricie agentuře HerminaPress.

„Focení a natáčení se zvířaty a dětmi je vždycky náročné, ale tím, že jsme fotili ty pejsky s jejich páníčky, tak to šlo. Někdo má pejska vychovaného líp, někdo míň, ale nakonec to šlo,“ popsala herečka zážitky ze zákulisí. Pagáčové se podařilo oslovit nejen herce a zpěváky, kteří pro ni fotili se svými pejsky už v minulých ročnících, jako třeba Milan Peroutka či Veronika Arichteva, ale také další milovníky psů.

Nováčkem v kalendáři je Tereza Brodská, která mezi psy vyrůstala. „Vždy jsme měli velký psy, labradory a třeba ta předposlední byla münsterlandský ohař, která se dožila úctyhodných šestnácti let a byla jsem v podstatě normální, co se týče psů. Ale teď mám Konráda a už normální nejsem. Konrád s námi spí v posteli, létá letadlem na dovolenou, místo příkazů mu všechno vysvětluji, povídám si s ním jako normálně s člověkem,“ práskla na sebe herečka, jak je na svou černobílou čivavu úzkostlivá. Kdo pak mohl, přišel Patricií Psí kalendář i pokřtít.

Dcera Pagáčové je pytel blech

Sama Pagáčová při křtu knihy zářila štěstím a byla plná energie. S dcerkou Bibianou, které je nyní rok a půl, pak dělala před zraky fotoaparátů doslova psí kusy. "Moje dceruška je pytel blech, za což jsem ráda. Myslím si, že je správné, že je akční. Je kouzelná a je s ní hrozná sranda, ale také se umí trošku vztekat a je to roztomilé. Já jsem ale také vzteklá, takže těžko jí to vyčítat, to má možná po mně. I když manžel je taky docela cholerik," svěřila se nedávno herečka pro eXtra.cz s úsměvem.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy