Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Patricie Pagáčová ukázala půvabnou sestru: A Linda jí předvedla, jak se hraje tenis

Zdroj: archiv Patricie Pagáčová
+ Další 4 fotografie
Sestry
Patricie Pagáčová (31) po dlouhé době ukázala svoji půvabnou sestru Lindu. Je jasné, že krásu mají v rodině. Holky si zašly společně zasportovat. Daly si turnaj v tenisu a Patricie přiznala, že dostala pořádně na frak.

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Patricie Pagáčová má ke sportu velmi blízko. Ráda fanoušky zásobuje snímky, na kterých právě cvičí. Často se jedná o jógu anebo tenis. A právě na tenisový zápas si včera vyrazila se sestrou Lindou. „Sesterský match,“ napsala Patricie k fotce a dodala, že jí to sestra pořádně nandala.

Krásné sestry Solaříkovy

Patriciini sledující jsou ze sestry Lindy v naprostém úžasu. Poté, co Pagáčová přidala fotku se sestrou, se pod příspěvkem hned strhla lavina pochvalných komentářů. „Ségra je sympaťanda,“ napsal jeden z komentujících. „Přirozená krása,“ stojí pod fotkou dále.

Ke komentářům se přidal i moderátor Petr Říbal, který by sestry nejraději viděl na profesionálním utkání. „Nové sesterské tenisové duo. Měly byste vyzvat sestry Williamsovy,“ žertoval Říbal.

Že je Linda, která vystudovala lékařství a následně zůstala v oboru, od přírody krásná, není pochyb. Obě sestry Solaříkovy jsou nesmírně krásné. Ostatně se o tom můžete sami přesvědčit ve fotogalerii.

Související články

Další články