Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Patricie Pagáčová si užívá první nadílku: Pod svetrem ukázala své sněhové vločky

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
zima
Ačkoliv první sněhová nadílka přišla už před pár týdny, na mnoha místech v Česku se mohli ze sněhu radovat až nyní. Chumelenice udělala radost i Patricii Pagáčové (30), dříve Solaříkové, která si ji vyšla užít alespoň na terasu. Zimě odvážně čelila pouze v bílém svetříku a spoustě lidí díky tomu zlepšilo den nejen předvánoční nadělení.

Štědrý den se nezadržitelně blíží a jen málokdo nedoufá, že kromě nadílky pod stromečkem tu pravou vánoční atmosféru dokreslí i nadílka sněhová. Tu si dnes užívala spousta lidí na mnoha místech v Česku a výjimkou nebyla ani herečka Patricie Pagáčová

Někdejší hvězda Ulice a porotkyně SuperStar 2020 je velmi pracovně vytížená, sníh si ale vyšla vychutnat alespoň na terasu. „Já vim, je prosinec a není to nic neobvyklého, že sněží, ale jéééééé,“ dopsala k fotce na Instagramu.

Do chumelenice Patricie odvážně vyrazila bez bundy a od zimy ji chránil jen bílý svetřík, pod kterým se díky mrazu vyrýsovaly i její sněhové vločky. Nepochybně tak zvedla náladu nespočtu svých fanoušků, především tedy pánům, kteří jí na Instagramu sledují. Podívejte se v galerii.

Související články

Další články