Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Svůj dekolt ukázala v odvážných šatech

Krásná Patricie Pagáčová.
Zdroj: Se souhlasem Patricie Pagáčové
+ Další fotografie
Bujný dekolt

Herečka Patricie Pagáčová (32) přidala na sociální sítě poněkud odvážnou fotografii. K ní přidala slovní hříčku a osvětlila, kdy se bude vysílat SuperStar, protože Patricie je opět jednou z porotkyň. 

Krásná herečka Patricie Pagáčová má smysl pro humor, což ostatně často dokazuje svými snímky a následnými komentáři. Tentokrát přidala na sociální sítě fotografii svého looku, který měla v rámci jednoho z castingů v SuperStar, kde je jednou z porotkyň.

„Prsim vám (tady se teda opravdu prsim), dneska není SuperStar, jo? Až zítra. Vždy poběží v neděli, každou neděli až do finále. Minulý týden to byla výjimka,” osvětlila svým fanouškům. Její look byl vcelku odvážný, měla šaty s průsvitnými průstřihy a k tomu červenou rtěnku a linky. Zároveň dodala, že se jedná o její nejoblíbenější look z castingů.

Pochvalné i negativní komentáře

Pod fotografií se to ihned začalo hemžit pozitivními komentáři od celebrit. Slova chvály jí vzdala bývalá první dáma Dagmar Havlová, zpěvačka Eva Salvatore Burešová nebo herečka Alice Bendová.

Na druhou stranu se ale našli i tací, kterým se její look nelíbil.Toto za mě ne, už Vám chybí jen bič,” napsal jeden. „Tohle už je trochu laciné,” okomentoval další.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy