Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Patricie Pagáčová s manželem oslavila výročí svatby: Romantiku na hotelu si užili i se psy

Patricie Pagáčová s manželem oslavila výročí svatby: Romantiku na hotelu si užili i se psy
Zdroj: archiv Patricie Pagáčové
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Patricie Pagáčová (31) se svým manželem Tiborem slaví první výročí svatby. Takzvanou bavlněnou svatbu si užili malebném hotelu v Jinci a romantiku si vychutnali i se svými psy. Na manželech je vidět, že jsou stále zamilovaní jako v den svého sňatku.

Herečka Patricie Pagáčová je už rok šťastně vdanou paní. Se svým manželem Tiborem Pagáčem oslavuje bavlněnou svatbu. Společně si zajeli do hotelu v malebném městysu Jince a usmívali se na sebe stejně, jako v den, kdy se vzali.

Patricie se proslavila ještě se svým rodným příjmením Solaříková a na rozdíl od spousty slavných žen se ho po svatbě vzdala. Nyní, po roce od sňatku, jí už téměř nikdo neřekne jinak než Pagáčová a ona sama toto příjmení nosí s hrdostí.

Jako pro milovnici psů bylo pro Pagáčovou samozřejmé, že na romantický pobyt v hotelu nepojede jen s manželem, ale i se dvěma čtyřnohými mazlíčky. Ti ale museli zůstat chvíli na pokoji sami a bez dozoru, což mělo komický výsledek v podobě rozhrabaných peřin a srdíček z okvětních lístků.

Romantika

Na Patricii a jejím manželovi je vidět, že láska mezi nimi po vstupu do svazku manželského rozhodně nezeslábla. Ba naopak to vypadá, že jsou do sebe zamilovaní víc a víc. Na fotky z romantického výročí se podívejte v galerii.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy