Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šrámy jsou v životě potřeba, říká Patricie Pagáčová. A z čeho se s manželem nejvíc obviňují

Patricie Pagáčová
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Za několik dní tomu bude přesně rok, co se Patricie Pagáčová (33) stala maminkou. A ačkoliv to vypadá, že se pro rodičovství narodila a zvládá během mateřství i časově náročnou práci, nyní se v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou rozpovídala o tom, proč se se svým mužem často přou kvůli dceři Bibianě. Co si vyčítají? 

Dcerka Bibiana se rodičům Patricii Pagáčové a Tiboru Pagáčovi narodila minulý rok 23. května. Patricie v ten den přidala na své sociální sítě radostný snímek s novopečenou dcerkou a světu tím oznámila porod.

V rozhovoru pro pořad Limuzína s Mírou Hejdou se Pagáčová rozmluvila o rodičovství i o tom, zda mají s Tiborem doma idylku i s roční dcerkou. „Já bych řekla, že ano. I když je pravda, že dcera právě teď začíná lézt a brzy zřejmě i chodit, a tak kolem ní vznikají různé vypjaté situace. Občas se pak člověk neubrání tomu, aby nezačal obviňovat toho druhého, jestli dával na dceru dostatečný pozor a tak,“ nechala se slyšet.

Podle ní je důležité tyto emoce ovládat. „To, že ti upadne dítě, se stává. Kdo říká, že ne, tak podle mě lže. Troufám si tvrdit, že jsem vyklidněná maminka. Beru to tak, že i ty šrámy jsou v životě maličko potřeba,“ doplnila Pagáčová.

Strach o dcerku

V rozhovoru pro iPrima prozradila Pagáčová, jak se její muž o dcerku vzorně stará a jakou jí je oporou. „On fakt dělá všechno. V noci ji v přebaluje, abych já nemusela vstávat,“ prozradila herečka známá ze seriálu Ulice.

Nejvíce ale Patricii na rodičovství zaskočil strach, jaký o dcerku má. A to už je navždycky. Ona má třeba škytavku a já: ‚Ježíšmarjá, chudinko, co s tebou mám dělat? Už aby to přešlo!‘... A to je jenom škytavka. To mě nejvíc zaskočilo, jak rychle ti najede ten strach,“ prozradila dále.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy