Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Patricie Pagáčová pro eXtra.cz o postavě i mateřství: Nejvíce mě překvapil ten strach

Nedávno zazářila na premiéře filmu Gump.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Herečka Patricie Pagáčová (32) se nedávno stala maminkou dcery Bibiany, kterou přivedla na svět se svým manželem Tiborem Pagáčem, jenž je podle své ženy úžasným tatínkem. V rozhovoru pro eXtra.cz uvedla, že je již po dvou měsících od porodu zpět na své původní váze, a prozradila, jak toho docílila. Také se svěřila, co jí na mateřství překvapilo a jak ho zvládá skloubit s pracovními povinnosti. 

Ač se stala herečka Patricie Pagáčová maminkou jen před dvěma měsíci, už se lehce pustila do pracovních povinností, mezi které patří i porotcování v pěvecké soutěži SuperStar. "Teď mám už spíš volno, první fázi SuperStar máme natočenou, nebylo to časově náročné, což je i jeden z důvodů, proč jsem na porotcování kývla. Na začátku se natáčelo jenom pár dnů a teď mám volno, takže se to hezky střídá.

U natáčení se mnou byl navíc vždy partner nebo moje maminka, takže byla Bibianka stále v těch nejlepších rukách," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Patricie, která si nemůže svého manžela Tibora v roli tatínka vynachválit.

Manžel je úžasný táta, podle mě se s tím narodil

"Tibor mi pomáhá naprosto se vším, je úžasný táta, podle mě se s tím už narodil, normálně si myslím, že je v té péči i přirozenější něž já sama," prozradila s úsměvem. "Obstarává naprosto všechno, koupe, uspává a nebojí se ani přebalování," uvedla herečka, jež také vyjádřila svůj obdiv maminkám samoživitelkám. "Nyní mohu již říct, že si upřímně absolutně nedokážu představit, kdybych byla na tu péči sama, je to občas velmi vysilující. Maminky samoživitelky mají můj velký obdiv."

A co Patricii na mateřství nejvíce překvapilo? "Nejvíce mě překvapil ten přirozeně vzniklý strach o Bibianku, aby se jí nikdy nic nestalo. Ta zkušenost být maminkou je naprosto nepřenosná, i dítě je každé jiné, ať vám kdokoli řekne cokoli, je to vždy jenom jeho zkušenost a každý si tím musí projít sám."

Stravuji se s rozumem a mírou

Již dva měsíce po porodu je Patricie zpět na své váze, kterou měla před otěhotněním. V rozhovoru prozradila, jak jí docílila.

"Už jsem se dostala na váhu, kterou jsem měla před těhotenstvím, žádnou dietu ale nedržím, stravuji se s rozumem a mírou. Když mám na něco chuť, tak si to dám, ale zároveň se držím toho, že se nepřejídám." Přesto chce na svém těle, jakmile to bude možné, zapracovat. "Těším se, až se vrátím do normálního režimu a začnu opět sportovat, chodit na brusle nebo hrát tenis."

Shazování poporodních kil šlo v případě herečky samo, svěřila se, že v období těhotenství ani příliš nepřibrala. "V průběhu těhotenství jsem navíc tolik nepřibrala, respektive jsem ani nechtěla. Držela jsem se podobného stravování jako před otěhotněním, aby to shazování bylo jednodušší, což se mi podařilo," dodala.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy