Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Patricie Pagáčová se svěřuje: Jak dokázala skloubit mateřství a roli porotkyně v SuperStar

Zdroj: profimedia / Se souhlasem Patricie Pagáčová
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Herečka Patricie Pagáčová (32) prožívá v současné době jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Je šťastně vdaná a společně s manželem Tiborem Pagáčem (30) vychovávají rozkošnou dceru Bibianu. Sympatická herečka pro eXtra.cz řekla, jak nyní zvládá mateřství a porotcování v nové řadě SuperStar, která začíná v sobotu 4. září.

Novopečená maminka a oblíbená herečka Patricie Pagáčová v poslední době jen září a lidé nejenom na sociálních sítích se shodují, že mateřství jí svědčí i přesto, že ne vždy je to úplná pohodička.

Velkou oporou jí je partner a manžel Tibor Pagáč a oběma dělá radost především prvorozená dcera Bibiana.

Patricie je v současné době v jednom kole. Kromě mateřství a péči o domácnost ji zaměstnává porotcování v nové řadě pěvecké show SuperStar, kde se opět setkala se svými kolegy Pal'em Haberou, Monikou Bagárovou, Leošem Marešem nebo Mariánem Čekovským.

Spoustu lidí samozřejmě zajímá, jak dokáže mateřství a práci tak skvěle skloubit. "Malá je pořád všude se mnou. Byla na castinzích v červnu, teď v Bratislavě a bude i na divadelních kolech," prozradila eXtra.cz.

O Patricii je známo, že je profesionál a dříč a jinak tomu není ani během mateřství. "Žádné odloučení od dcery neprobíhá. Maximálně dvě tři hoďky," dodala šťastná novopečená maminka.

Související články

Další články