Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Patricie Pagáčová poslala pozdrav od bazénu: Za svůj pupek se nestydí

Patricie Pagáčová poslala pozdrav od bazénu: Za svůj pupek se nestydí
Zdroj: archiv Patricie Pagáčová
+ Dalších 6 fotografií
Pohoda u bazénu
Patricie Pagáčová (31) si užívá léta plnými doušky. Koupání v bazénu očividně miluje a ráda se cachtá ve vodě. V sobotu si užívala pohody u bazénu a při této příležitosti ukázala fanouškům fotku v plavkách. Patricie není zrovna nejhubenější, ale hlavu si s tím neláme. Pravidelně cvičí, čímž se udržuje v kondici a to jí stačí.

Patricie Pagáčová na sobě tvrdě maká. Fanoušky na sociálních sítích hojně zásobuje fotkami ze cvičení. V sobotu si pro změnu Patricie užívala relaxu a pohody. Slunila se na zahradě u bazénu.

Za postavu se nestydí

I přesto, že na své postavě usilovně maká, sem tam se jí objeví nějaký ten špíček. To ovšem není nic, za co by se bývalá porotkyně SuperStar styděla. Na sociální síť vyvěsila snímky, kde je jen v bikinách, a vůbec ji netrápí, že má vidět, jak sama napsala, pupek.

Bez retuše a přefiltrovaných fotek jde tak příkladem ostatním mladým ženám. "Hele holky, tady je to hezky vidět. Ruce jak vzpěrač a pupek opřený o bazén. Summerbody jak vyšitý," napsala Patricie ke své fotce z bazénu.

"No a co. Takže žádný stres, jo," dodala Pagáčovou, kterou znají všichni jako Terezu Jordánovou z nekonečného seriálu Ulice. Ačkoli není na snímcích dokonalá a bez chybiček, i tak jí to mimořádně sluší a rozhodně nemá žádný důvod se neukazovat hrdě v plavkách. Ostatně o tom se můžete přesvědčit sami ve fotogalerii.

Související články

Další články