Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Patricie Pagáčová pod palbou hejtů: Bez filtru jsi jedna velká vráska, vzkazují lidé

Patricie Pagáčová: Bez filtrů jsi plná vrásek, vzkazují lidé
Zdroj: Se souhlasem Patricie Pagáčové
Instanews

Herečka Patricie Pagáčová (32) čelí kritice na Instagramu. Dostala pořádně naloženo za to, že sdílela fotku s filtrem. Nela Slováková (26) promluvila o těhotenství. Tereza Kerndlová (34) zase o covid očkování. Jsou tu Instanews!

Nela Slováková těhotná?

Nela Slováková (26) zveřejnila konverzaci se svou maminkou, ve které se baví o jménech pro děti. Zoe a Zina Kozák, říká Nela. "Na dvojčata bys musela jít na umělé oplodnění," odepsala jí maminka. Na to reagovala Nela pohotově: "Půjdu." Na sociálních sítích se tak okamžitě začalo spekulovat, že si půvabná blondýnka možná nedělala jenom srandu, ale mimčo vážně chce.

Patricie Pagáčová čelí kritice

Herečka Patricie Pagáčová (32) si postěžovala na hejty, které se šíří sociálními sítěmi. Sama herečka dostala naloženo za sdílení fotky s filtrem, na které jí prý byly vidět vrásky a působila unaveně. "To, že jsme známé osoby, fakt neznamená, že nás nechává úplně v klidu, když dostáváme za něco takhle naloženo, notabene za takovou blbost," dodala blondýnka.

Tereza Kerndlová přijela pro tečku

"Někdy možná nestojíme na stejném břehu a je na každém z nás, jak se rozhodne, ale já jsem jednoznačně pro očkování," napsala zpěvačka Tereza Kerndlová (34), která se pro covid tečku vrátila do Česka.

Rita Ora v průhledných šatech

Rita Ora (30) se pochlubila výstavními fotkami v císařových šatech. Na oblečenou neoblečenou zpěvačku je radost pohledět.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy