Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Patricie Pagáčová o těhotenství: Herečka prozradila, jak se to má s miminkem

Patricie Pagáčová o těhotenství: Herečka prozradila, jak se to má s miminkem
Zdroj: archiv Patricie Pagáčová
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Rozčílená Patricie Pagáčová (31) už to nevydržela a na svých sociálních sítích se musela jasně vyjádřit k nekončícím dotazům ohledně miminka, kterých dostává od svých fanoušků jeden za druhým. Dostali tak od herečky jasnou odpověď.

Se světovou pandemií a vládními nařízeními, která v první vlně koronaviru donutila skoro nevycházet z domu, přinesla velké následky, a to v podobě babyboomu. Obyčejné i slavné ženy jsou v očekávání v důsledku uzamčení se svou drahou polovičkou doma.

To není případem všech celebrit, přesto si fanoušci někdy nedají pokoj a své oblíbence neustále bombardují dotazy na miminko. Jednou z obětí neustálého vyzvídání tohoto typu se stala Patricie Pagáčová, které už tyhle otázky lezou krkem a vyjádřila se jasně.

"Ptejte se na to, co vás zajímá, kromě miminka. Já nevím, kdy budu mít miminko. Nikdo neví, kdy bude mít miminko, kromě lidí, kteří ho čekají, ti to většinou vědí, kdy ho budou mít. Ale když ho nečekáte, tak logicky nevíte, kdy budete mít miminko. Tak už mi dejte pokoj s miminkem. Až bude, tak Vám to řeknu", řekla Patricie na svém Instagramu.

"Já mám dva pejsky. To jsou takové mé dvě děti. Upřímně nevím. My si samozřejmě s manželem přejeme děti, přejeme si rodinu, ale já nikdy nebyla úplně plánovač. Takže pokud by se to stalo, tak se vlastně nic nestane. Mám na to věk, mám na to partnera, takže všechno v pořádku. Takže uvidíme. Nechci vůbec říkat žádné termíny, to je nesmysl," řekla Patricie Pagáčová eXtra.cz letos v lednu.

Související články

Další články