Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Patricie Pagáčová o SuperStar a těhotenství: Nikdy jsem nebyla moc plánovač

+ Dalších 12 fotografií
Patricie Solaříková Pagáčová (31) téměř po patnácti letech odešla ze seriálu Ulice, aby se mohla věnovat dalším projektům. Už brzy ji mohou diváci vidět jako jednu ze čtyř porotců v pěvecké soutěži SuperStar a nově také v seriálu Modrý kód. Herečka poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor o svém působení v SuperStar a také o tom, zda plánuje se svým mužem potomstvo.

Konec v nekonečném seriálu

Patricie Solaříková Pagáčová hrála v seriálu Ulice dlouhých patnáct let. Její postavu Terezy Jordánové si lidé zamilovali a bylo jim líto, když herečka ohlásila odchod. Jak ale sama říká, její postava nezemřela, takže je možné, že se někdy v budoucnu do Ulice vrátí.

„Nikdy neříkejte nikdy,“ řekla s úsměvem herečka. Patricii si většina veřejnosti pamatuje právě z nekonečného seriálu, a proto byl nejvyšší čas ukázat, že herečka zvládne i jiné role a projekty. Patricie si již zkusila roli moderátorky v show MasterChef, kde moderovala zákulisní dění kulinářské soutěže.

Herečka jako porotkyně v SuperStar

Před nedávnem byli odtajněni porotci soutěže SuperStar a největší rozruch vzbudila právě Patricie, která bude vedle Moniky Bagárové, Leoše Mareše (43) a Pala Habery rozhodovat o tom, kdo se stane SuperStar 2020.

Reakce lidí na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. „Absolutně nechápu, co tam Patricie bude posuzovat, vždyť je to herečka,“ píší na sociálních sítích. „Jako herečku ji mám hrozně ráda, ale její působení v SuperStar moc nechápu, ale nechám se překvapit,“ píše další.

Samotná herečka to bere jako jako velkou výzvu, ale zároveň má velký respekt. „Beru to jako přechod na úplně novou roli. Bylo mi jasné, že lidi to nebudou pobírat a nebudou s tím v pohodě. Já doufám, že moje účast je přesvědčí o tom, že tam jsem správně,“ nechala se slyšet herečka.

Těhotenství? Děti? Zatím mi stačí moji dva psi!

Patricie si vzala v létě svého přítele Tibora Pagáče a okamžitě musela odpovídat na otázky, zda plánují rodinu. „Tak já mám dva pejsky, to jsou takové moje děti. Samozřejmě s manželem si přejeme děti. Já nikdy nebyla plánovač. Pokud se to samozřejmě stane, tak se nic neděje. Mám na to věk, mám manžela, všechno v pořádku,“ řekla Patricie eXtra.cz na téma svého těhotenství. Co všechno herečka ještě prozradila na téma mateřství, se dozvíte v rozhovoru.

Související články

Další články