Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patricie Pagáčová jako chytrá horákyně: Oblečená neoblečená předvedla postavičku jako lusk

Patricie Pagáčová jako chytrá horákyně: Oblečená neoblečená předvedla postavičku jako lusk
Zdroj: Patricie Pagáčová archiv
+ Dalších 6 fotografií
top postava
Patricie Pagáčová (31) patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejsledovanějších hereček v Česku. Proslavila ji nesmrtelná role Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice a v současné době ji mohou diváci vidět na televizi Prima v Modrém kódu. Patricie nedávno přidala na sociální sítě snímek, na kterém nápadně připomíná princeznu z pohádky O chytré horákyni. Ukázala se totiž u bazénu jako oblečená neoblečená. To ale nemění nic na tom, že v poslední době to herečce neskutečně sekne.

Patricie Pagáčová je jednou z nejsledovanějších českých osobností na Instagramu a svého vlivu umí dobře využít. Již několik let se snaží podporovat pejsky v útulku a také jít mladým slečnám příkladem, co se týče hubnutí nebo body shamingu.

Sympatická herečka se zaryla lidem do paměti hlavně díky seriálu Ulice, ve kterém hrála dlouhých patnáct let. Před zhruba rokem a kousek se ale rozhodla, že je čas jít dál a seriál opustila. Diváci to zprvu nesli velmi těžce, protože si postavu Terezy Jordánové zamilovali.

Patricie se ale několikrát nechala slyšet, že tlustou čáru za touto rolí definitivně nikdy neudělala. "Nechávám to otevřené. Třeba se někdy do Ulice ještě vrátím. Uvidíme," řekla před časem redakci eXtra.cz.

Oblečená neoblečená

Oblíbená blondýna, která je již vdanou paní, se svými fanoušky komunikuje hlavně prostřednictvím Instagramu, kde nedávno přidala fotku coby chytrá horákyně. Oblečená neoblečená se ukázala u bazénu a někteří si okamžitě začali dělat vtípky, zda není náhodou nahá.

Pravdou je, že Patricie vypadá skutečně velmi dobře a postavičku má jako lusk. A osvědčený recept na zhubnutí? Ten sice neexistuje, ale Patricie říká, že všechno je to v hlavě, s čímž souhlasí i další známé osobnosti, kterým se podařilo zhubnout. Co myslíte vy?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy