Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Patricie Pagáčová hlásí od moře: Pletou si mě s Darou Rolins, nevědí, která jsme která

Oběma to sluší.
Zdroj: Archiv Patricie Pagáčové/Dary Rolins
+ Dalších 10 fotografií
dovolená
Herečka Patricie Pagáčová si užívá zaslouženého volna ve společnosti svého manžela Tibora. Válecí dovolenou ale manželé vyměnili za větší dobrodružství. V karavanu spolu brázdí země Evropy a jejich zatím poslední zastávkou se stalo Chorvatsko. Patricie využila hezkého počasí a svlékla se do plavek. Fanoušci z ní nemohou spustit oči, dokonce si ji pletou s Darou Rolins.

Patricie se zvěčnila na břehu Jaderského moře v titěrných plavkách. Porotkyni letošní řady SuperStar to v nich velmi sluší, čehož si její fanoušci nemohli nevšimnout. Dokonce si ji mnozí spletli i s Darou Rolins, která je dokonale vyrýsovanou postavou proslulá.

Pletou si ji s Darou

Hvězda Modrého kódu na sobě pravidelně maká a je to znát. I když sama přiznává, že "ve stoje to taková sláva není", je vidět, že na jejím těle nic moc nepřebývá. "Tak teď sem chvilku uvažovala, kdy sem začala sledovat Darinku. Kočka," napsala pod snímek jedna z hereččiných fanynek a nebyla jediná, kdo Patricii k vymakané zpěvačce přirovnal. "Taky jsme myslela, že je to Dara," přidala se uživatelka Sára.

Chorvatsko bez turistů

Patricii komplimenty od fanoušků těší, ale zároveň je upozorňuje, že do Dary či "těla bohyně" má daleko. Základ je prý fotit se vleže.

Chorvatsko je teď kvůli omezení cestování způsobené epidemií koronaviru poloprázdné. I tak se ale na Jadran řada Čechů chystá. Zatím ale Chorvaté Čechy vyhlíží a lákají na levné ubytování, jídlo i služby. Toho využila kromě Patricie i Agáta Prachařová, která si k Jaderskému moři zaletěla letadlem.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy