Patricie Pagáčová dovádí nahá na Vysočině: Cítím se jak znovuzrozená
Herečka Patricie Pagáčová (32) vyrazila na Vysočinu. Svým fanouškům se na Instagramu pochlubila fotkou pouze v osušce. "Dneska jsem si dala vrchol svýho otužování," okomentovala ji. I přes mrazivé teploty si saunový rituál evidentně užívala.
Herečka Patricie Pagáčová umí vyvolat pozornost. Dokázala to i svým nejnovějším instagramovým příspěvkem. Na fotografii u zamrzlého jezírka kdesi na Vysočině pózuje pouze v osušce. Venku je přitom sníh a mráz, což krásné herečce neubírá na náladě a ona se vesele usmívá do objektivu.
Pagáčová ke snímku připojila text, ze kterého je zřejmé, že se snaží o zdravý životní styl. Popisuje v něm své nesmělé krůčky k otužování: „Ty kráso. Tak dneska jsem si dala vrchol svýho otužování. Respektive, já se NEOTUŽUJU Takže ze sauny do sněhu, zpátky do sauny, pak do jezírka a zas do sněhu jo na mě fakt výkon! Ale bylo to parádní, cítím se jak znovuzrozená Předtím 15 km a jóga, takže dobrou.“
Pagáčová nyní relaxuje po další řadě Československé SuperStar, kde dělala porotkyni. V pořadu zaujala roztodivnými róbami, které vyvolávaly rozporuplné reakce. Teď ji tak mohou její fanoušci vidět pro změnu bez oblečení.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Dechberoucí proměna Solaříkové, pyšný tatínek Štáfek či zkrocený Matějovský: Dětské hvězdy Ulice k nepoznání

Vytočená Patricie Solaříková: Herečka si nebrala servítky a vyvrátila lži

Patricie Solaříková ukázala drsnou realitu: Zajídání stresu, rozvod i zdravotní problémy

Velká proměna Patricie Pagáčové: Herečka vypadá jako Uma Thurman z Pulp Fiction
























































