Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

+ Dalších 6 fotografií

Patricie Pagáčová je doslova na roztrhání. Nejenže aktuální září v Ordinaci v růžové zahradě, ale na podzim se objeví v dalších dvou nováckých seriálech. Jak ale oblíbená herečka zvládá skloubit svůj profesní život se svou životní rolí, a to rolí maminky? Nejen na to jsme se oblíbené herečky zeptali na představení podzimního schématu televize Nova. A právě tam nám prozradila, proč nechce ani ne roční dcerku svěřovat chůvám a kdo Bibianu hlídá, když ona musí natáčet. 

Ordinace v růžové zahradě, Gumy či O mě se neboj. To jsou tři seriály, ve kterých se Patricie Pagáčová na podzim objeví na obrazovkách televize Nova a v minulých měsících intenzivně natáčela. Jak ale maminka ani ne roční Bibiany, o jejímž narození informovala fanoušky na Instagramu, zvládala skloubit pracovní proces s výchovou dcery?

Manžel v roli mámy

“Když jsem hlásila závazky na natáčení, tak jsem si dávala rezervy na rodinný život, aby dítě vědělo, jak vypadá maminka,” vysvětlila herečka, která ale jedním dechem dodala, že je natáčení časově velmi náročné.

“Dost často jsme to dělali tak, že můj muž přijel s malou za mnou. Dá se to skloubit takto. Natáčení je z velké části o čekání, proto se snažím ten čas skloubit tak, aby byla se mnou,” popsala Patricie, která to měla jednodušší v tom, že je aktuálně na rodičovské dovolené její muž.

Vztah se Štáfkem

“Vzhledem k tomu, že jsem toho nyní měla pracovně hodně, tak jsme se domluvili, že si to prohodíme a byl doma a byl trošku za mámu. Představa, že bychom sháněli chůvu, tak to se mi nechtělo. Byla jsem v klidu, že je malá s tatínkem a nic jí neschází,” vysvětlila Patricie, která se proslavila díky roli Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém strávila dlouhých patnáct let. A právě tam začínala spolu s Jakubem Štáfkem, ze kterého se také stal tatínek. Jaké nyní mezi nimi panují vztahy?

“Bohužel se nevídáme vůbec. Není čas a ty cesty se rozešly před nějakou dobou a zatím se nesešly zpátky. Uvidíme, jestli se nepotkáme na nějakém projektu, a tak se to třeba zase obnoví. Každý jsme ale jinde a nepotkáváme se a už to tak nějak není,” sdělila nám s lítostí v hlase Pagáčová. Na celý rozhovor s herečkou se podívejte ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy