Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Patricie Pagáčová 2 měsíce po porodu: Lidé si ji pletli se Simonou Krainovou

Patricie Pagáčová vzala svým fanouškům dech. Půvabnou herečku si dokonce spletli se Simonou Krainovou.
Zdroj: Se souhlasem P. Pagáčové
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
podoba

Čerstvé mamince Patricii Pagáčové (32) mateřství velmi sluší. Jako porotkyně nového ročníku SuperStar se nechala zvěčnit ve fialkové róbě, předvedla ladnou nožku i rozzářený úsměv a její fanoušci si ji spletli s modelkou Simonou Krainovou (48).

Půvabná herečka a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová vzala všem svým fanouškům po zveřejnění nového snímku dech. Maminka dvouměsíční dcery Bibiany, kterou přivítala na světě se svým manželem Tiborem Pagáčem, se zvěčnila v krásné fialkové róbě, ve které vypadá v kombinaci s celkovým lookem jako antická bohyně.

"Je úplně jedno, kolik make-upu, příčesků a drahých šatů se na mě dá, tenhle baziliščí výraz nezmizí a ta happy duše dítěte už vůbec ne," napsala ke snímku, který sdílela na sociálních sítích.
Netrvalo dlouho a fanoušci zahrnuli Patricii lichotivými komentáři. Někteří si ji dokonce na první pohled spletli s modelkou Simonou Krainovou. "Původně jsem si myslela, že koukám na příspěvek Simony Krainové. Moc vám to sluší," uvedla jedna z fanynek. "I já si na první pohled myslela, že je to Simona Krainová," potvrdila podobu Patricie se Simonou další sledující.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy