Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Patricia Janečková se vdala: Po boji s rakovinou ukázala krátký sestřih a svatební fotky

Operní pěvkyně Patricia Janečková.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Svatba

Zpěvačka Patricia Janečková (25) se se svými fanoušky podělila o opravdu krásnou novinku. Sdílela fotografie z pohádkové svatby, která se uskutečnila před měsícem. Po náročných týdnech, kdy bojovala s rakovinou prsu, kterou nakonec úspěšně porazila, má Patricie další důvod k radosti.

Minulý rok v únoru prozradila zpěvačka Patricia Janečková​ svým fanouškům, že má zhoubný nádor v prsu.Rakovina byla, je a bude mezi námi, a i když jsem si vždy myslela, že mládí rovná se zdraví, není tomu tak. Výsledky biopsie prokázaly zhoubný nádor prsu,“ informovala tehdy.

Po měsících léčby se nakonec úspěšně uzdravila a jen nějakou chvilku nato oznámila, že se bude vdávat. Partner Vlastimil Burda ji požádal o ruku a jak informovala zpěvačka na svých sociálních sítích, svatba už dokonce proběhla.

Svatba už proběhla

Včera to byl měsíc od naší svatby!“ napsala na Facebook Janečková a přidala i tři svatební fotografie. Novomanželé vypadali ve svůj den D velmi šťastně a spokojeně. Patricia zvolila jednoduché bílé svatební šaty s průsvitnými rukávy a ve vlasech měla květinu, stejně jako její partner, který ji měl v klopě saka.

Patricii bylo pouhých dvanáct let, když vyhrála v roce 2010 Talentmanii, pořádanou televizemi Nova a Markíza. Získala výhru ve výši skoro čtyř milionů korun a předal jí ji operní pěvec Peter Dvorský, jak tehdy informoval web iDnes.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy