Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Patří ke klenotům českého šoubyznysu: Žhavé fotky Marty Jandové, která dnes slaví 45!

+ Dalších 17 fotografií
Vnadná oslavenkyně
Její vnady nedají spát mnoha mužům. Zpěvačka Marta Jandová (45) se může chlubit jedním z největších poprsí českého šoubyznysu. I když pro samotnou nositelku to až taková paráda není, všude, kde se objeví, mají muži problém dívat se jí do očí. Zpěvačka dnes slaví pětačtyřicáté narozeniny a my jí přejeme všechno nejlepší!

Jako jedna z mála si nemusela přifukovat prsa silikonem, ba naopak. Po porodu začala řešit, že si nechá prsa upravit, protože tak velký objem logicky po kojení nezůstal na stejném místě.

„Po porodu dcery a následném kojení se můj hrudník změnil. Jako každá žena bych chtěla mít tělo jako před porodem. Na těchto partiích se bohužel dost podepsalo kojení, tak bych chtěla si nechat poupravit poprsí, aby bylo jako dřív. Rozhodně nechci větší, jen aby na něj tolik nedopadala gravitace,“ prozradila před dvěma a půl lety Marta.

Dá se předpokládat, že prsa už má Marta (45) zase na svém místě. Slavná rockerka a maminka pětileté Marušky vypadá momentálně skvěle. Možná tomu přispívá i fakt, že vytouženou dcerku porodila až ve svých devětatřiceti letech – blonďatý andílek jí ubírá roky a Marta vypadá spokojená jako nikdy předtím.

Důvodem je jistě také idylické manželství s gynekologem Miroslavem Vernerem. S ním dojela po několika neúspěšných vztazích do klidného a láskyplného přístavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články