Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Patří ještě vůbec k sobě? Svůdná Pauhofová s přítelem působili jako studení čumáci

Vypadali jako naprosto dva cizí lidé.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Randí spolu přes dva roky, ale spíš to vypadá, že jsou to dva cizí lidé, kteří k sobě ani náhodou nepatří. Kdybychom nevěděli, že Tatiana Pauhofová s Martinem Vaľovským tvoří pár, tak by nás ani nenapadlo myslet si, že tyhle dva spojuje láska.

Krásná herečka Tatiana Pauhofová (32) si své soukromí bedlivě střeží, jen tak se svým přítelem Martinem Vaľovským nevyráží do společnosti, ale výjimku udělala na premiéře slovenského filmu „Vojtech“. Jenže se zdálo, jako by oba byli z ledového království a neukázali v kině ani na chvilku úsměv či vzájemnou náklonnost.

Jako by vedle sebe seděli studení psí čumáci, nikoliv dva partneři, kteří se mají milovat a plánovat společnou budoucnost. Jindy sexy herečka vypadala spíš jak znuděná panička, která hledá rozptýlení vedle sedícího muže.

Ale zvrat přišel, když z promítání odcházeli. To se najednou Martin pochlapil a svou lásku vzal hrdě za ruku a vedl si ji vedle sebe, aby každý věděl, že patří k sobě. Tak snad ta odtažitost byla způsobena jen tím, že oba byli „zažraní“ do děje filmu a nešlo o velkou partnerskou krizi, jak by si člověk na první pohled řekl.

Související články

Další články