Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dagmar Patrasová jako vyměněná. Nový mladistvý vzhled a úsměv od ucha k uchu

Dáda celý večer zářila.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií

Dagmar Patrasová (67) přišla podpořit svého syna Felixe Slováčka mladšího (40) na premiéru hudební komedie Močál story. Akce se uskutečnila v pondělí v Hudebním divadle Karlín a Patrasová si na událost vzala celočerný look, který jí velmi sedl a spolu s černými vlasy dodal na tajemnosti.

Oblíbená herečka Dáda Patrasová se v poslední době na veřejnosti příliš neobjevuje. Udělala však výjimku, když šla podpořit svého syna Felixe Slováčka mladšího na premiéru hudební komedie Močál story. Představení doprovázel živý orchestr čítající čtyři hudebníky právě pod vedením Felixe.

Patrasová na sobě měla černé triko Guess, které je zřejmě její oblíbené, protože ho již vynesla na několik akcí v průběhu let. Kromě toho měla černé sako, černé džíny, pásek se zlatými detaily a černou stylovou aktovku také se zlatými detaily. Na akci se Patrasová usmívala od ucha k uchu, jak je patrné z fotografií, a konečně se jí alespoň na chvíli podařilo přijít na jiné myšlenky.

Těžké období

Patrasová a celá její rodina momentálně prožívá velmi těžké období. Dceři Aničce Slováčkové (28) byla znovu diagnostikována rakovina, tentokrát rakovina plic.

„Ten pocit, který prožívám, se nedá popsat slovy. Nemůžete ani říct, co se ve vás odehrává. Anička už tu nemoc prožívá podruhé. A podruhé je to pro ni velmi těžké. Je hrozně moc statečná a snaží se prostě žít tak, jak žít se dá. Já bych dala svůj život za to, aby se moje dítě uzdravilo! Je strašné, když vám umírá dítě,“ uvedla před několika týdny pro Blesk uslzená Dáda.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy