Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Patrasová (61) ukázala další fotky v plavkách. Fanoušci milují její odvahu a podporují Dádu na Instagramu

Dáda vypadá na svůj věk skvěle.
+ Dalších 20 fotografií
Populární moderátorka pro nejmenší si momentálně užívá odpočinku na dovolené. A jelikož si nedávno založila svůj první oficiální účet na Instagramu, své fanoušky zásobuje fotkami a momentkami a je na co koukat. Dáda je na svůj věk velice odvážná a nemá proč své přednosti skrývat.

Dádu Patrasovou (61) pěkně zlobí její záletný manžel Felix Slováček, a tak raději vyrazila na dovolenou, aby se trochu odreagovala. Všem potom vytřela zrak svými vnadami, které se jí téměř ani nevešly do záběru. Felix tedy nyní musí plakat, za co to svou vyvinutou manželku vyměnil.

Rozhodla se odreagovat na dovolené u moře v Itálii a je vidět, že si to užívá a problémy nechala doma. Na svůj Instagram dává spoustu odvážných fotek a fanynky ji podporují. Jsou rády, že se odvázala a nemyslí na svého zlobivého manžela Felixe. Komentáře pod fotkami mluví za vše:

„Dáda je krásná v každém věku. Alespoň já to tak vidím.“

„Moc vám to sluší.“

„Jako mladá holka… moc pěkné, Dádo!“

Lidé stojí na straně Dády a aktivně ji povzbuzují na sociálních sítích. Vypadá to, že má masivní základnu fanoušků, kteří za ní stojí ve všech situacích. Tak doufáme, že si Dáda dovolenou v Itálii užije a vrátí se domů v plné síle.

Mohlo by vás zajímat

Další články