Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pátrání, smutek a zoufalství: Těchto 18 dětí policie hledá už měsíce, na Vánoce nebudou doma

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Vánoce mají být svátky klidu, pohody a radosti. Především ta v dětských očích je k nezaplacení, jsou však rodiny, které se jí nedočkají. Těchto 18 dětí je v databázi pátrání, některé z nich už dlouhé měsíce, jiné dokonce roky. Jejich blízcí, především pak rodiče, doufají, že se stane vánoční zázrak a jejich nejmilovanější se vrátí domů.

Není pochyb o tom, že Vánoce jsou nejkrásnějšími svátky celého roku. Pro spoustu rodin jsou však obdobím smutku, během kterého si připomínají, že u sebe nemají své vlastní děti. Po těchto 18 andílcích se pátrá už měsíce a stále bez výsledku.

Policie dělá vše pro to, aby tyto ratolesti našla. V tomto čase by se dalo doufat i ve vánoční zázrak, pro rodiče těchto dětí by totiž bylo největším dárkem, kdyby se zdravé vrátily domů. Zatímco u některých je šance bohužel malá, u jiných naděje stále existuje.

Podívejte se do galerie na děti, které letošní Vánoce doma nestráví. Pokud jste některé z nich v nedávné době viděli či o nich máte jakékoliv informace, obraťte se na linku 158.

Související články

Další články