Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Pátrání skončilo: Chlapečka (†2), který spadl do stometrové jámy, našli mrtvého!

Zdroj: Profimedia.cz
Tragédie
Dlouhých třináct dní trvala záchranná akce malého Julena (†2). Naděje, že po pádu do stometrové šachty stále žije, se v noci z pátku na sobotu rozplynula. Z jámy vytáhli jeho bezvládné tělíčko.

Zdrcení rodiče pochovají dvouletého Julena, který se 13. ledna propadl do stometrové šachty. K tragédii došlo ve španělské provincii Málaga. Přes rozsáhlou pátrací akci se záchranáři nedostali k chlapci včas a v jámě už ho našli mrtvého.

Bezvládné tělo našli v hloubce asi 70 metrů. Přesná příčina smrti malého Julena bude známá až po nařízené pitvě. Informoval o tom španělský server abc.es.

Šachta, v níž chlapec našel smrt, tam vůbec neměla být. Na pozemsku sestřenice Julenova otce ji kdosi vyvrtal bez patřičných povolení. Právě ten na syna dohlížel, když zmizel pod zemí. Prý od něj stál pouhých pět metrů a najednou byl pryč.

Julen není prvním potomkem, o kterého rodiče připravily tragické okolnosti. Už v roce 2017 jim vážná choroba zabila tříletého syna.

Související články

Další články