Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

PÁTRÁNÍ: Šestaosmdesátiletý Jaroslav se neozval už 11 dní, trpí Alzeimerovou chorobou!

Zdroj: Policie ČR
pátrací akce
Jaroslav Vebr (86) odešel ze svého domova v Sochořově na Kutnohorsku 2. ledna a ještě se nevrátil. Do rozsáhlé pátrací akce po nemocném seniorovi byly zapojeny stovky policistů, hasičů a hledají ho i dobrovolníci.

Šestaosmdesátiletý Jaroslav Vebr se své rodině neozval. Zoufalým příbuzným se nepodařilo milovaného člena rodiny najít, a tak kontaktovali policii. Ta s pátráním začala hned v den oznámení.

Pátrací akce jsou opravdu rozsáhlé, stovky lidí dělají, co mohou, aby Jaroslava našly. „Potápěči prohledali hasičskou nádrž uprostřed obce a přilehlé rybníky, dvakrát pomáhal také vrtulník s termovizí a další technika,“ sdělila Kateřina Dlouhá z kutnohorské kriminálky.

Jaroslav Vebr podle policie musí užívat léky na krevní tlak a trpí Alzheimerovou chorobou. Policisté ve čtvrtek zorganizovali již třetí pátrací akci, do které byli zapojeni i psovodi.

Pan Jaroslav Vebr je dle popisu zhruba 180 až 185 centimentrů vysoký a jeho zdánlivé stáří je 80 až 90 let. Je hubené postavy a má šedivé vlasy. V době zmizení na sobě podle informací serveru tn.cz měl mít světle šedé kalhoty, tmavě šedý svetr, modrou zimní bundu a černé zimní kotníčkové boty.

Policisté prosí o spolupráci. Pokud pana Jaroslava uvidíte či zjistíte informace o jeho pobytu, zavolejte na linku 158 nebo na číslo čáslavského obvodní oddělení 974 875 710.

Související články

Další články