Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pátrání po ztracených milionech drogového krále Pabla Escobara. Kde jsou pohřbeny?

Zdroj: Discovery Channel
Nechvalně proslulý kolumbijský drogový král Pablo Escobar se z běžného kokainového dealera stal hlavou Medellinského kartelu – multimiliardového hráče na trhu s narkotiky. Escobar utratil spousty peněz za luxusní zboží a nemovitosti po celém světě.

Díky městským legendám však mnozí věří, že velká část jeho bohatství se nachází pohřbená napříč Kolumbií a Střední Amerikou. Díky přístupu, který nebyl nikdy předtím udělen, a za podpory kolumbijské vlády se Discovery vydává na výpravu za tímto údajným skrytým pokladem. Zcela nový seriál ESCOBAROVY MILIONY bude odvysílán v průběhu tohoto roku.

Bývalí agenti CIA Doug a Ben se vydají na misi s cílem vyluštit tuto hádanku jednou provždy. Využijí všech svých nabytých zkušeností a schopností, aby za pomoci nejmodernějšího georadaru odhalili nelegální zisky z Escobarovy drogové války Pátrání takového rozsahu se ještě nikdy neuskutečnilo.

ESCOBAROVY MILIONY vyrobily pro Discovery Channel společnosti Network Entertainment a Blackfin s výkonnými producenty Derikem Murrayem a Genoem McDermottem a s Fredem Pichelem a Dougem Lauxem. Pro Discovery Channel je výkonným producentem Matt Vafiadis a pomocným producentem Lindsay Malinchak.

Související články

Další články