Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pátrání po zrůdné matce z Karviné: Policie ukázala, v čem bylo mrtvé tělíčko zabalené

Zdroj: profimedia
výzva
Policisté nadále pátrají po matce mrtvého novorozence, který byl nalezen minulý týden v popelnici v Karviné. Nyní zveřejnili věci, do kterých bylo miminko zabalené. Policie žádá pomoc veřejnosti s hledáním matky, která pravděpodobné své dítě zavraždila.

Moravskoslezští kriminalisté prosí o pomoc veřejnost s objasněním vraždy novorozence. Mrtvolu dítěte objevil v popelnici v Karviné náhodou muž bez domova. Tělíčko bylo zabalené v oblečení, jehož fotky Policie nyní zveřejnila.

Kriminalisté intenzivně pátrají po matce a žádají o pomoc všechny, kteří by věděli o ženách, které byly těhotné, ale miminko najednou nemají. Vyšetřovatelé se obrací i na gynekology

"Policisté započali s výslechy, prověřují veškeré související informace vedoucí k podezřelé osobě. Po řadě již realizovaných úkonů se nyní obracíme na veřejnost s žádostí o jakékoliv informace," uvedla pro Tn.cz v pondělí policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

"Tělo dítěte bylo uloženo v oděvních svršcích a povlečení, fotografii přikládáme a opětovně apelujeme na svědky, aby se přihlásili na lince 158," doplnila Pokorná.

Související články

Další články