Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pátrání po Vladimírovi (†20) je u konce. Našli ho v „bermudském trojúhelníku“ oběšeného

smutný konec
Dvacetiletého Vladimíra z Nitrianské Stredy, který se pohřešoval od minulé soboty, našli bohužel mrtvého. Byl objeven dnes ráno bez známek života. Mladík se oběsil v lese.

Vladimírovi blízcí do poslední chvíle věřili, že se najde živý. Dnes bohužel přišla tragická zpráva. Vladimír se oběsil v lese na stromě.

„Pátrání po Vladkovi bylo ukončeno. Bohužel, našli jsme ho bez známek života. Děkujeme přibližně stovce dobrovolníků z organizace HAKA a dobrovolným organizacím, které se dnešního, v pořadí třetího, pátrání zúčastnili,“ napsal Štefan Farkaš, administrátor organizace HAKA.

Mladík byl viděn naposledy minulou sobotu kolem půl osmé večer na dámském kole, poté zmizel v pohoří Tribeč na středním Slovensku, kterému se přezdívá bermudský trojúhelník. Lidé, kteří tam zmizeli, se už nikdy neobjevili. Podle některých na místě vládnou nadpřirozené síly.

Mohlo by vás zajímat

Další články