Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pátrání po zmizelé Michaele (12) je čím dál tím hrůznější. Nyní promluvil její skutečný otec!

Poprvé promluvil biologický otec Míši.
Zdroj: PČR
Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústecka je stále neúspěšné a čím dál tím hrůznější. Dívka zmizela ve středu ráno při cestě do školy, do které ani nedorazila. Její telefon je nedostupný. Na její matku prasklo, že miluje Adolfa Hitlera a nacistické Německo. Poté vypluly na povrch informace, že se dívka neměla ráda s přítelem svojí matky. Jen málo se vědělo o jejím biologickém otci. Ten ale nyní poprvé promluvil pro TV Prima.

Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domova nikdy dříve neutekla a neměla prý žádné problémy. Kriminalisté mají dvě vyšetřovací verze. Buď dívka utekla od rodiny a někde se ukryla, nebo se mohla stát obětí trestného činu.

Pro televizi Prima nyní poprvé promluvil biologický otec dívky Michail Zanin, který pochází z Ruska, ale žije v Liberci, kde pracuje v místním divadle. Naposledy byl s dcerou v kontaktu před dvěma týdny přes sociální síť. Živě ji ale viděl naposledy ve dvou letech. Její matka si nepřála, aby se se svojí dcerou po rozchodu stýkal. „Nikdy si nestěžovala, že by měla nějaké problémy. Jen psala, že byla na bowlingu a tak. Dobré věci, nic špatného,“ řekl otec dívky televizi Prima. O zmizení dcery ho informovala policie. Jeho bývalá žena mu nezavolala.

O Míšu má samozřejmě velký strach. „Prožívám to těžce, ale musím pracovat, tak pracuji,“ řekl. „Myslím si, že ji někdo ukradl. Pořád je v novinách, že někdo krade děti. Když nedošla do školy a zmizela, tak co si mám myslet,“ řekl biologický otec Míši televizi Prima. „Někdo ji unesl,“ dodal. Kdo ji ale mohl unést, otec netuší. Překvapivé je také to, že muž není tím mužem, kterého označila nedávno Míša na Facebooku.

Policisté dnes prohledávali okolí domu a všechny popelnice, kde dívka se svojí matkou žila. Podle televize Prima v tuto chvíli policie prohledává sklep domu.

Související články

Další články