Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pátrání po uprchlém vězni: Ukradl auto a odjel, podle policie je nebezpečný!

Pátrání po uprchlém vězni: Ukradl auto a odjel, podle policie je nebezpečný!
Zdroj: Policie ČR
Pátrání
Policie hledá vězně Tibora Semana, který odešel z nestřeženého pracoviště v Přečáplech na Chomutovsku, kde navíc ukradl auto a následně odjel neznámo kam. Zmizel ve čtvrtek a od té doby po něm policie pátrá, bohužel zatím bezúspěšně. Policisté zároveň varují, že může být nebezpečný.

Policie pátrá po vězni Tiboru Semanovi, jež odešel z nestřeženého pracoviště. Ukradl tam osobní auto a odjel pryč. "Vězeň Tibor Seman odešel dnes z nestřeženého pracoviště v Přečáplech na Chomutovsku, kde v areálu odcizil OA Škoda Octavia combi světle zelené barvy, na přední kapotě šikmé černé pruhy, páté dveře od kufru červené barvy," uvádí policie na svých oficiálních stránkach.

Auto mělo poznávací značku 1U17234. Podle popisu policie je muži 38 let, přičemž zdánlivé stáří je 35 až 37 let. Zmizel na Chomutovsku, kde by se mohl navíc stále pohybovat. Pochází ze Sokolovska, takže si to mohl namířit i tam.

Muž je vysoký 180 centimetrů, je hubený, má krátké tmavé vlasy, aktuálně je hladce oholen a má hnědé oči.

Policie prosí o pomoc s pátráním také veřejnost. Nicméně pozor, rozhodně se muže nepokoušejte zastavit. Může být totiž nebezpečný.

Pokud byste muže někde spatřili, nebo o něm měli jakékoliv informace, neprodleně kontaktujte linku 158. Ve fotogalerii se pak můžete podívat na přesný vzhled hledaného vězně.

Související články

Další články