Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pátrání po třináctileté Míše pokračuje: Policie našla muže, se kterým byla naposledy viděna

Pátrání po třináctileté Míše pokračuje: Policie našla muže, se kterým byla naposledy viděna
Zdroj: Policie ČR
pátrání
Policie zná totožnost muže, se kterým byla naposledy viděna pohřešovaná třináctiletá Michaela Stránská z Liberce. Dívku matka pohřešuje od úterý. Se zmizením dívky nemá muž nic společného.

Liberečtí policisté stále pátrají po třináctileté Michaele Stránské. Podle rodiny v úterý odešla do školy a už se nevrátila. Svědci Míšu zahlédli na autobusové zastávce, po svém boku měla neznámého muže. Policisté Míšu zařadili do kategorie Dítě v ohrožení.

Kriminalistům se podařilo ztotožnit muže, vedle kterého byla Míša naposledy spatřena na autobusové zastávce v Liberci-Pavlovicích. Policie informovala, že muž se zmizením dívky nemá nic společného. "Hovořili jsme s ním. Jeho prezentace informací nevedla k tomu, že bychom mohli dívku vypátrat. S jejím zmizením nemá nic společného. Byl to běžný kontakt," uvedl pro iDnes policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Policisté mimo to také zjistili, že se dívka v dopoledních hodinách měla nacházet v blízkosti nádraží Českých drah v Liberci. "V této souvislosti prověřujeme desítky oznámení k případnému výskytu třináctileté dívky napříč Českou republikou. Do současné doby se nám ji však nepodařilo vypátrat. Proto žádáme také cestující, kteří se v dopoledních hodinách 29. září nacházeli v blízkosti nádraží Českých drah v Liberci nebo v jeho okolí, případně cestovali vlakovými spoji z a do Liberce, aby případné informace předali na linku 158, či na kterékoli obvodní oddělení Policie České republiky," dodal Robovský.

Související články

Další články